Данилова О.В. Збірник завдань для ДПА з біології 2012 для 11 класу ОНЛАЙН

Данилова О.В. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології: 11 кл. / О.В. Данилова, С.А. Данилов. — К.: Центр навч.-метод. л-ри, 2012. — 112 с. : іл.

Збірник призначено для проведення державної підсумкової атестації з біології старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів у письмовій формі. Завдання складено відповідно до чинних програм з біології рівнів стандарту, академічного та профільного для загальноосвітніх навчальних закладів. Учні, які вивчали біологію на рівні стандарту й академічному, виконують атестаційну роботу протягом 90 хвилин. Учням, які навчалися за програмою профільного рівня, на виконання атестаційної роботи надається 120 хвилин.

Кожен учень, який проходить державну підсумкову атестацію з біології, отримує індивідуальний варіант завдань із цього посібника, бланк відповідей та аркуш паперу зі штампом навчального закладу для відповіді на завдання з розгорнутою відповіддю.

Посібник містить 20 варіантів атестаційних робіт. Кожен з варіантів атестаційної роботи містить завдання з чотирьох частин. Учні, які вивчали біологію на рівні стандарту й академічному, виконують I, II та III частини атестаційної роботи. Ці частини містять ЗО завдань, які відрізняються складністю та формою завдань, а саме:

Частина І містить 20 закритих тестових завдань. Кожне з них оцінено в 1 бал. Сумарна можлива кількість балів за відповіді на всі завдання І частини — 20.

Частина II містить 8 закритих тестових завдань, кожне з яких оцінено в 2 бали. Сумарна можлива кількість балів за відповіді на всі завдання II частини — 16.

Частина III містить два відкритих тестових завдання — № 29 і 30. Сумарна можлива кількість балів за відповіді на них — 20.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×