Яковлева Є. В. Зошит з біології для учнів 11 класу: рівень стандарту і академічний рівень навчання ОНЛАЙН

Яковлева Є. В. Зошит з біології для учнів 11 класу (рівень стандарту і академічний рівень навчання). — Запоріжжя: Просвіта, 2012. — 120 стор., іл.

Зошит охоплює основну проблематику курсу біології 11 кл’асу ( рівень стандарту і академічний рівень навчання ), складений у відповідності до нової програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів 11-річної школи.

Матеріал викладено за методом опорних сигналів та консиектів, у вигляді схем, таблиць, малюнків, які перемежовуються різноманітними рубриками. Для самостійної роботи учнів до кожного уроку пропонуються вправи, тести, текстові диктанти, завдання, що передбачають роботу з малюнками, таблицями, термінами. Це особливо актуально для успішного засвоєння курсу 11 класу. Зошит має інструкції для всіх лабораторних і практичних робіт, передбачених програмою . Пропонуються творчі завдання для учнів, що спонукає їх до самоосвіти, проектної діяльності.

Структурні компоненти кожного уроку логічно пов’язані між собою, що є підставою для усвідомленого засвоєння навчального матеріалу учнями, сприяє розвитку їх логічного мислення. Зошит надасть неоціниму послугу і вчителю, бо навчальний матеріал методично оброблений таким чином, що він може бути основою для проведення кожного уроку, В структурі уроків передбачені мотивація навчальної діяльності учнів, актуалізація їх знань, вивчення нового матеріалу, закріплення знань і’чнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×