Кирик Л. А. Усі уроки фізики для 10 класу. Академічний рівень ОНЛАЙН

Кирик Л. А. Усі уроки фізики. 10 клас. Академічний рівень.— , 2011.— 432 с.
Ця книга призначена для вчителів фізики, що працюють за підручником «Фізика-10» авторів Бар’яхтар В. Г., Божинова Ф. Я. (2010 рік).

Мета посібника — надати методичну допомогу вчителям у розподілі навчального матеріалу і його систематизації. Для кожного уроку визначені: мета уроку, тип уроку, демонстрації, план викладу нового матеріалу. Виділено питання, що ставляться учнями в ході викладу нового матеріалу. Виклад нового матеріалу може бути «сценарієм» уроку в діалоговому режимі. Особливу увагу приділено прйомам навчання учнів самостійній роботі на уроках і вдома. Учням пропонується домашнє завдання, що складається з трьох частин: 1) матеріал з підручника; 2) завдання зі збірки завдань; 3) завдання зі збірки різнорівневих самостійних і тематичних контрольних робіт. Кожне завдання має три рівні складності (середній, достатній і високий).

Посібник буде корисним як молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних ВНЗ.

Ця книга є частиною навчально-методичного комплекту «Фі-зика-10» і призначена для вчителів фізики, що працюють за новою програмою в 10 класі (академічний рівень). Мета навчального посібника — надати методичну допомогу вчителям у розподілі навчального матеріалу і його систематизації. Для кожного уроку визначені: мета уроку, тип уроку, демонстрації, план викладу нового матеріалу. Виділено питання, що ставляться учнями в ході викладу нового матеріалу. Виклад нового матеріалу може бути «сценарієм» уроку в діалоговому режимі. Особливу увагу приділено прйо-мам навчання учнів самостійної роботи на уроках і вдома.

Учням пропонується домашнє завдання, що складається з трьох частин: 1) матеріал з підручника; 2) завдання зі збірника задач; 3) завдання зі збірника різнорівневих самостійних і тематичних контрольних робіт. Прочитавши відповідний параграф у підручнику й виконавши до нього кілька завдань, учень може підготуватися до самостійної роботи або до тематичного оцінювання. Для тематичного контролю знань пропонуються зразки тестів, самостійних робіт і підсумкових контрольних робіт. До кожного уроку пропонується зразок домашнього завдання. Кожне завдання має три рівні складності (середній, достатній і високий). Коментуючи домашнє завдання, вчитель вказує на його «різнорівневість»: учням пропонується самостійно обирати домашнє завдання за рівнем складності (середній, достатній і високий). Учитель може заздалегідь роздрукувати аркуші з домашнім завданням (наприклад, на місяць, чверть або семестр) і роздати учням, що позбавить їх (учнів) можливості не виконувати домашнє завдання, оскільки завдання першого рівня дуже прості і не повинні викликати труднощів при розв’язуванні. Разом з тим, слабкий учень, виконавши прості завдання і отримавши деяку впевненість у своїх силах, може спробувати виконати домашнє завдання підвищеної складності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×