Руденко А. В. Уроки фізики у 10 класі. Механіка ОНЛАЙН

Уроки фізики у 10 класі. Механіка / Руденко А. В., упорядник.— X., 2010.— 176с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України»; Вип. 10 (82)).
Методичний посібник містить поурочні розробки уроків фізики за новою програмою (рівень стандарту). Використані інтерактивні методи. Інтернет- матеріали сприятимуть розвитку пізнавальної активності учнів, допоможуть учителю ефекти ви і ніс підготуватися та провести урок.
Для вчителів фізики, молодих спеціалістів, студентів педагогічних закладів.
З метою реалізації Плану дій щодо поліпшення якості фізико-математичної освіти на 2009-2012 роки учительський колектив нашого району працює над підвищенням рівня викладання фізики.
Незважаючи на те що в сучасній школі з’явилося багато різноманітних форм організацій навчальної діяльності, основною все ж таки залишається урок. Від того, як він буде підготовлений і як його проведе вчитель, багато в чому залежить успішне виконання основних завдань навчання фізики.
Виходячи з цих завдань, члени творчої групи учителів фізики підготували методичний посібник з поурочного планування навчально-виховного процесу в 10 класі.

Мета даного посібника — надати методичну допомогу вчителям, що працюватимуть за новою програмою (рівень стандарту).
Для кожного уроку, пропонованого у посібнику, визначено мету, тип та структуру, зміст і форму проведення. Підібрано демонстраційні експерименти, різнорівневі завдання, тексти самостійних та контрольних робіт, значна увага відведена теоретичному та цікавому довідковому матеріалу.
Використані інтерактивні методи, ППЗ від «Квазар-Мікро», Інтернет-матеріали сприятимуть розвитку пізнавальної активності, зацікавленості учнів, допоможуть краще засвоїти матеріал, створюватимуть атмосферу співтворчості.
Посібник буде корисним для вчителів фізики, зокрема молодих спеціалістів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×