Старощук В. Цікаві демонстрації з фізики. Частина 2 ОНЛАЙН

Старощук В. Цікаві демонстрації з фізики. Частина II. —Тернопіль: Навчальна книга- Богдан, 2003. 

До збірника увійшли 63 цікавих демонстрації з молекулярної фізики, акустики, електрики та оптики. Кожна з демонстрацій супроводжується малюнком, поясненням до нього, описом самого досліду, запитаннями і відповідями на них. Усі демонстрації апробовані. Для учнів 7-І 1 класів, учителів, усіх, хто цікавиться фізикою.

До другою збірника увійшли демонстрації з молекулярної фізики, акустики, електрики та оптики. Головна мета цих демонст рацій — викликані захоплення учнів, а через нього —зацікавленість фізикою. Кожна з демонстрацій, як і в першому збірнику, супроводжується малюнком, поясненнями до нього і самого досліду, запитаннями і детальними відповідями на них у кінці збірника. Враховуючи, що в запропонованих демонстраціях виявляють себе багато фізичних законів і явищ, у поясненнях і відповідях на запитання робилися акцепти на ті, прояви яких найбільші. Враховувався також рівень знань фізики учнями 8-11 класів. Демонстрації можна використовувати не тільки на уроках, але й при підготовці учнів до олімпіад, на факультативних заняттях, для самостійного виконання вдома.

Авторство багатьох демонстрацій встановити неможливо (деякі з них дійшли до нас із часів давньої Греції). Укінці подасться список літератури, з якої бралася інформація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×