Збірник завдань для ДПА 2014 з географії для 11 класу ОНЛАЙН

Гладковський Р.В. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії : 11-й клас / Р.В. Гладковський та ін. — К. : Центр навч.-метод. л-ри, 2014. — 128 с.
Збірник завдань охоплює зміст чинної навчальної програми предмета «Географія». Основна мета посібника — забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень випускників під час проведення державної підсумкової атестації з географії в основній школі за допомогою різнорівневих завдань. До збірника входить 20 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант письмової роботи для державної підсумкової атестації складається з 5 видів різнорівневих тестових завдань, на його виконання відводиться 90 хвилин.
Збірник завдань охоплює зміст чинної навчальної програми шкільного предмета «Географія». Основна мета посібника — забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень випускників під час проведення державної підсумкової атестації з географії за курс основної та старшої школи за допомогою різнорівневих завдань.

До збірника входить 20 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант налічує 29 тестових завдань різних типів і рівнів складності (з вибором однієї правильної відповіді, на визначення відповідності та завдання, що містять сім варіантів відповідей, три з яких є правильними), одне завдання на контурній карті (34), чотири завдання відкритого типу (30-33), що передбачають розгорнуту відповідь на поставлені запитання. Одне із завдань відкритого типу (32) для отримання правильної відповіді потребує виконання певних математичних розрахунків з відповідним записом у бланку відповідей. Завдання під номером 33, позначене зірочкою, призначене лише для учнів, що навчаються за програмою профільного рівня. Відповідно учні профільних класів не виконують завдання відкритого типу під номером 31.

Під час виконання атестаційної роботи користуватися атласами та іншими джерелами картографічних знань не дозволяється.

Отже, кожен варіант атестаційної роботи (яку виконує кожен учень) складається з 33 завдань, на його виконання відводиться 90 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×