Божинова Ф. Я. Фізика 10 клас. Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань ОНЛАЙН

Божинова Ф. Я.  Фізика 10 клас. Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань ОНЛАЙН

Божинова Ф. Я. Фізика. 10 клас. Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань / Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна.—, 2011.— 72 с. + Додаток (16 с.).

Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 10 класу та призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. У частині 1 посібника з кожної теми, що вивчається, пропонується кілька видів перевірочних робіт: картки контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (перевіряється вміння розв’язувати якісні та розрахункові задачі на один-два логічні кроки), практичний тренінг (контролюється вміння застосовувати отримані знання при розв’язуванні задач різного типу), графічний тренінг (перевіряються навички читання та аналізу графічного матеріалу). Кожна робота запропонована у двох варіантах, і на її виконання відводиться 10–25 хв.

Зрозуміло, що залежно від рівня підготовки класу, завдань, які ставить перед собою вчитель на кожному уроці можна запропонувати учням виконати не всі завдання роботи, відповідно змінивши розподіл балів. Частина 2 посібника містить контрольні роботи в чотирьох варіантах. Якщо при виконанні контрольної роботи учень набрав 13 балів, він одержує оцінку 12 балів. Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності, наявність перфорації забезпечують оперативність під час проведення контролю знань за допомогою посібника. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчення тем. У додатку також наводяться довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Зошит може бути використаний в комплекті з будь-яким підручником, призначеним для організації навчання фізиці в 10 класі на рівні стандарту. Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.

3 Comments on “Божинова Ф. Я. Фізика 10 клас. Рівень стандарту: Комплексний зошит для контролю знань ОНЛАЙН”

  1. Хочу придбати зошит: Божинова. Фізика. 10 клас. Рівень стандарту. 1 екз. Проживаю у м.Житомирі. Як замовити даний зошит?

    1. Вам слід звернутися до інтернет-магазину. Сайт https://natural.edu-lib.com поширенням паперових примірників не займається

  2. Де можна знайти відповіді на цей зошит.Дуже не зручно перевіряти роботи учнів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.