Ненашев І. Ю. Фізика 8 клас. Збірник задач ОНЛАЙН

Ненашев І. Ю. Фізика 8 клас. Збірник задач  ОНЛАЙН

Ненашев І. Ю. Фізика. 8 клас: Збірник задач / І. Ю. Ненашев.— 5-те вид.— Х.: Веста, 2011.— 176 с.
Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу (11-річна школа) і містить задачі, що диференційовані за трьома рівнями складності. Видання побудоване максимально зручно для учителя й учня, наведені відповіді, коментарі, розв’язання. Завдання для допитливих допоможуть учителю підготувати учнів до олімпіад, сприятимуть формуванню учнівських навичок щодо самостійного аналізу фізичних ситуацій.


Посібник призначений для учнів 8 класу загальноосвітніх закладів та вчителів фізики.

Пропонований збірник містить задачі для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів України, які покликані формувати в учнів навички розв’язання фізичних задач, і повністю відповідає чинній програмі з фізики (11-річна школа).

Задачі, які подано в посібнику, розташовані за тематичними розділами, що є зручним для використання збірника в рамках календарного планування при викладанні фізики. Задачі кожного параграфа диференційовано за 1—3 рівнями складності (що у цілому відповідає середньому, достатньому та високому рівням навчальних досягнень учнів).

Загальна кількість завдань є досить великою й значно перевищує необхідну. Це дає змогу використати збірник для розв’язання типових задач на уроках, дозволяє підібрати домашні завдання, організувати поточне й тематичне оцінювання або скористатися посібником для самоосвіти.

Практично в кожному розділі, крім різнорівневих задач, є задачі для допитливих (не призначені для контролю рівня навчальних досягнень учнів). Ці задачі стануть у пригоді тим учням, які прагнуть спробувати свої навчальні можливості для розв’язання евристичних та олімпіадних завдань, а вчителю допоможуть підготувати своїх вихованців до участі як у шкільних фізичних олімпіадах, так і змаганнях більш високого рівня.

Збірник має елементи, які роблять роботу вчителя й учня більш продуктивною:

виділено якісні задачі (вони не потребують письмового розв’язання і допоможуть, наприклад, організовувати мотиваційне фронтальне опитування на початку уроку);

позначено групи однотипних завдань (першу задачу з цієї групи — її виділено сірим фоном — можна розв’язати в класі колективно, решту — їх узято в рамку — учні за аналогією можуть розв’язувати самостійно на уроці або вдома); • наведено приклади розв’язання задач.

5 Comments on “Ненашев І. Ю. Фізика 8 клас. Збірник задач ОНЛАЙН”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 − 2 =