Monthly Archives: Июнь 2013

ДПА 2013. Розв’язання завдань до державної підсумкової атестації з фізики для 11 класу ОНЛАЙН

Розв’язання завдань до державної підсумкової атестації з фізики 11 клас.: – X.: , 2013 – 110 с.
У посібнику подано відповіді до всіх завдань ДПА з фізики, яка в 2013 р. проводиться за збірником: «Непорожня Л. та ін. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас».

Євлахова О. М., Бондаренко М. В. Фізика: навчальний посібник. Серія «Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА за 50 тижнів» ОНЛАЙН

Євлахова О. М., Бондаренко М. В. Фізика: навчальний посібник / О. М. Євлахова, М. В. Бондаренко. — К.-Х., 2012. — 224 с. — (Серія «Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА за 50 тижнів»).
Матеріал посібника, що відповідає програмовим вимогам ЗНО та ДПА з фізики, охоплює повний шкільний курс від 5 до 11 класу. Опрацювання теоретичних відомостей, виконання тематичних і тренувальних тестів розраховані на 50 тижнів підготовки до ЗНО та ДПА.

Нємченко К. Е., Дудінова О. В. Фізика: Практичний довідник для підготовки до іспиту та тестування ОНЛАЙН

Нємченко К. Е., Дудінова О. В. Фізика: Практичний довідник: 2-ге вид. доп. та переро6.— Харків, 2011. — 282 с. + 22с. вкладка.
Посібник укладено за чинною програмою з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
У практичному довіднику наведено основні теоретичні відомості з усіх тем програми, приклади розв’язування типових задач, а також завдання для самоконтролю.
Видання розраховане на старшокласників, випускників загально-освітніх навчальних закладів, учнів шкіл, гімназій!, ліцеїв, а також абітурієнтів та вчителів фізики.Лернер Г. И. ЕГЭ 2009. Биология. Репетитор ОНЛАЙН

ЕГЭ 2009. Биология. Репетитор / Г. И. Лернер. — М. : Эксмо, 2009. — 320 с.

Учебное пособие адресовано выпускникам средней школы и абитуриентам для подготовки к Единому государственному экзамену (ЕГЭ) по биологии. Учебное пособие включает;
• полную информацию о структуре и содержании ЕГЭ по биологии;
• краткий теоретический материал по всем темам ЕГЭ;
• сведения о типах заданий разного уровня с подробными комментариями;
• ответы и решения.
Издание окажет помощь учителям, репетиторам и родителям при подготовке учащихся к ЕГЭ по биологии.

ДПА 2013. Біологія 11 клас. Відповіді до збірника завдань ОНЛАЙН

Барна І.В. Біологія: Навчальний посібник для підготовки до державної підсумкової атестації, 11 клас. — Тернопіль, 2013. — 64с.
У посібнику подано відповіді до всіх завдань державної підсумкової атестації з біології за рекомендованим МОН України посібником. Посібник буде корисний учням 11 класу в процесі їх підготовки до державної підсумкової атестації з біології.

×