Monthly Archives: Март 2014

Довгань Г. Д. Усі уроки географії у 6 класі ОНЛАЙН

Довгань Г. Д. Усі уроки географії у 6 класі.— X., 2007.- 288 с.
Посібник містить розробки усіх уроків географії у 6 класі за Програмою 12-річігої школи з використанням сучасних методів та прийомів навчання. Особливу увагу автор приділив рекомендаціям щодо проведення етапу мотивації, а також варіативності завдань для актуалізації та закріплення. Пропонуються також додаткові матеріали, завдання творчого рівня. Для вчителів географії, студентів ВНЗ.

ДПА 2014. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики для 11 класу ОНЛАЙН

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас/Л. В. Непорожня, А. М. Петренко, Л. В. Галаганюк, Д. О. Засєкін, Ю. О. Селезнев, О. А. Овсянніков. — К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014.
Збірник призначено для проведення письмової державної підсумкової атестації за курс старшої школи з фізики в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах і загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням фізики.

Фізика 11 клас. Посібник для підготовки до ДПА 2014 ОНЛАЙН

Фізика 11 клас. Посібник для підготовки до державної підсумкової атестації. — К., 2014.
У посібнику подано зразки відповідей на завдання для державної підсумкової атестації з фізики, рекомендовані Міністерством освіти і науки України у 2014 р. Для вчителів географії та учнів 11 класів.ДПА 2014. Биология 9 класс: Ответы ко всем заданиям государственной итоговой аттестации ОНЛАЙН

Биология. 9 класс: Ответы ко всем заданиям государственной итоговой аттестации. — X., — 112 с.
Пособие содержит ответы ко всем заданиям «Сборника заданий для государственной итоговой аттестации по биологии. 9 класс» (авторов О. Костылева, О. Андерсон). На задания открытого типа даны полные ответы. Пособие предназначено для подготовки к государственной итоговой аттестации по биологии.

Стрийська О. ДПА 2014. Географія 9 клас. Відповіді до збірника завдань ОНЛАЙН

Стрийська О. Географія. 9 клас. Посібник для підготовки до державної підсумкової атестації / О. П. Стрийська, А. С. Медоборський. — Тернопіль, 2014. — 144 с.
У посібнику подано зразки відповідей на завдання для державної підсумкової атестації з географії, рекомендовані Міністерством освіти і науки України у 2014 р.
Для вчителів географії та учнів 9 класів.

×