Карпухіна О. О. Фізика 10 клас. Академічний рівень: Збірник задач ОНЛАЙН

Карпухіна О. О. Фізика. 10 клас. Академічний рівень: Збірник задач / О. О. Карпухіна, Ф. Я. Божинова, В. В. Хардіков.— 2-ге вид., перероб. і доп.— , 2011.— 288 с.
Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 10 класу (академічний рівень) і містить задачі, що диференційовані за трьома рівнями складності.
Видання побудовано максимально зручно для учителя й учня; за кожною темою наведено приклади розв’язування типових задач.
Посібник призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.

Розв’язування задач є необхідною складовою засвоєння учнями шкільного курсу фізики.

Збірник задач, що пропонується Вашій увазі, містить задачі різного типу за всіма темами курсу фізики 10 класу (академічний рівень). Зміст збірника відповідає чинній програмі з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Задачі, які подано у посібнику, згруповані за рівнями складності (перший, другий і третій), що в цілому відповідає середньому, достатньому та високому рівням передбачуваних навчальних досягнень учнів впродовж опанування курсу фізики 10 класу.

Загальна кількість задач є досить великою і значно перевищує необхідну, що дозволяє використовувати збірник не тільки для розв’язування типових задач на уроках та підбору диференційованих домашніх завдань, але й для організації поточного й тематичного оцінювання або для самоосвіти.

Збірник має структуру, яка буде зручною і для учнів, і для вчителя:

у кожному розділі є приклади розв’язування задач;

якісні задачі мають позначку ? (вони не потребують розрахунків). За допомогою таких задач можна, наприклад, організувати мотиваційне фронтальне опитування;

виділено групи однотипних завдань. Перша задача з такої групи позначена сірим прямокутничком — її можна розв’язати в класі колективно. Решту задач групи позначено світлим прямокутничком — їх учні за аналогією можуть розв’язувати самостійно на уроці або вдома.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×