Кирик Л. А. Усі уроки фізики 10 клас. Рівень стандарту ОНЛАЙН

Кирик Л. А. Усі уроки фізики 10 клас. Рівень стандарту  ОНЛАЙН

Кирик Л. А. Усі уроки фізики. 10 клас. — Х., 2010. — 272 с. : іл.

У книзі пропонуються методичні рекомендації відповідно до чинної програми з фізики для 10 класу (рівень стандарту).

Книга містить календарно-тематичне планування, поурочні розробки, методичні рекомендації, тематичне оцінювання з усіх тем. Посібник буде корисним як молодим учителям, так і вчителям зі стажем, а також студентам педагогічних ВНЗ.

Мета навчального посібника — надати методичну допомогу вчителям у розподілі навчального матеріалу по уроках та його систематизації. Для кожного уроку визначено мету уроку, тип уроку, демонстрації, план викладу нового матеріалу, а також наведено запитання, які ставляться учням під час викладу нового матеріалу. Виклад нового матеріалу може бути «сценарієм» уроку в діалоговому режимі.

Особливу увагу приділено прийомам навчання учнів самостійної роботи на уроках і вдома. Учням пропонується домашнє завдання, що складається з трьох частин: 1) матеріал із підручника; 2) завдання зі збірника задач; 3) завдання зі збірника різнорівне-вих самостійних і тематичних контрольних робіт.

Прочитавши відповідний параграф у підручнику та розв’язавши кілька задач до нього, учень може підготуватися до самостійної роботи або тематичного оцінювання. Для тематичного контролю знань наведено зразки тестів, самостійних і підсумкових контрольних робіт.

До кожного уроку пропонується орієнтовне домашнє завдання, що складається з трьох рівнів складності (середній, достатній і високий).

Коментуючи домашнє завдання, учитель указує на його різно-рівневість: учням пропонується самостійно вибрати домашнє завдання за рівнем складності (середній, достатній і високий). Учитель може заздалегідь роздрукувати аркуші з домашнім завданням (наприклад, на місяць, чверть або семестр) і роздати їх учням. Учень уже не зможе сказати: «Я не зміг розв’язати задачі» або «У мене не вийшло…», тому що завдання першого рівня дуже прості й не повинні викликати утруднень під час їх розв’язання. Водночас слабкий учень, виконавши прості завдання й набувши деякої впевненості у своїх силах, може спробувати виконати домашнє завдання більш високого рівня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать − 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.