Божинова Ф. Я. Фізика 8 клас. Комплексний зошит для контролю знань ОНЛАЙН

Божинова Ф. Я. Фізика. 8 клас: Комплексний зошит для контролю знань / Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна, М. О. Чер-тіщева.— , 2009.— 80 с. + Додаток (16 о.).

Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 8 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів а фізики.

Посібник складається з ДВОХ Частин: поточний контроль і контрольні роботи.

У першій частині посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань (перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу), самостійні роботи (відстеисується рівень засвоєння отриманих теоретичних знань, вмін;, розв’язувати якісні й розрахункові задачі на один-два логічні кроки) і практичний тренінг (контролюються вміння застосовувати отримані знання в ході розв’язування задач різного тину, володіння навичками читати и аналізувати матеріал, поданий графічно, будувати графіки, виконувати пояснювальні рисунки). Кожну роботу подано у двох варіантах.

Друга частина посібника містить контрольні роботи в трьох варіантах, які допоможуть перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.

Продумана структура навчального матеріалу, диференціація .-завдань за рівнем складності, наявність перфорації забезпечують оперативність під час використання посібника.

До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах уроку. Крім того, в додатку наводяться довідкові далі, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті.

Призначено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.

Один комментарий к Божинова Ф. Я. Фізика 8 клас. Комплексний зошит для контролю знань ОНЛАЙН

  1. Іван:

    как скачать?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×