Ненашев І. Ю. Фізика 9 клас. Збірник задач ОНЛАЙН

Ненашев І. Ю. Фізика 9 клас: Збірник задач. – 2010, 144 с.
Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу (12-річна школа) і містить задачі, що диференційовані за трьома рівнями складності.

Видання побудоване максимально зручно для учителя й учня, наведені відповіді, коментарі, розв’язання. Задачі для допитливих допоможуть учителю підготувати учнів до олімпіад, сприятимуть формуванню учнівських навичок щодо самостійного аналізу фізичних ситуацій.

Посібник призначений для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.

Згідно з чинною програмою вивчення фізики, в 12-річній школі передбачено формування в учнів навичок розв’язання фізичних задач. Даний збірник містить задачі, які пропонуються для 9 класів загальноосвітніх шкіл України й повністю відповідають чинній програмі.

Задачі у збірнику подаються за тематичними розділами, що зручно для використання пропонованого збірника в рамках календарного планування під час викладання фізики. У кожному параграфі задачі згруповані за рівнями складності (першим, другим і третім), що в цілому відповідають середньому, достатньому та високому рівням передбачуваних навчальних досягнень учнів впродовж опанування курсу фізики за 9 клас.

Загальна кількість завдань досить велика. Вона значно перевищує необхідну. Це дозволяє використовувати збірник не тільки для розв’язання типових задач на уроках та підбору домашніх завдань, але й для організації поточного й тематичного оцінювання або для самоосвіти.

Крім різнорівневих задач, практично в кожному розділі у збірнику представлені «Задачі для допитливих». Ці задачі пропонуються для тих учнів, які прагнуть спробувати свої навчальні можливості для розв’язання евристичних та олімпіадних завдань. Також ці задачі допоможуть вчителеві підготувати своїх вихованців до олімпіадних випробувань з фізики. У жодному разі ці задачі не можна пропонувати для контролю рівня навчальних досягнень учнів.

Збірник містить елементи, які роблять роботу вчителя більш продуктивною:

практично в кожному розділі є приклади розв’язання задач; якісні питання виділені позначкою (ці задачі не потребують письмового розв’язання, за допомогою цих питань, наприклад, можна організовувати мотиваційне фронтальне опитування на початку уроку);

позначено групи однотипних завдань (першу задачу з цієї групи виділено сірим фоном — її можна розв’язати в класі колективно, решту — їх узято в рамку — учні за аналогією можуть розв’язувати самостійно на уроці або вдома).

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×